„SYSTÉM ALFEMA“ (tekutá guma, tekutá dlažba, tekutý plast) je hydroizolačný systém prepracovaných postupov a technických riešení s použitím talianskych, kanadských a anglických materiálov, preverené dlhoročnou praxou a množstvom referencií.

Tekutá guma

Tekutá guma ALFEMA je hydroizolačná jednozložková hustá náterová hmota, vysoko pružná modifikovaná asfaltová emulzia, okamžite pripravená k spracovaniu, s unikátnymi vysoko elastickými vlastnosťami, po aplikácii vytvárajúcimi bezšvovú monolitickú membránu, ktorá plne priľne k väčšine stavebných materiálov.

Vyznačuje se všestranným použitím na mnohých podkladoch, vzhľadom k svojmu cestovitému zloženiu sa môže nanášať bez zvláštnych komplikácií na akýkoľvek druh povrchu, i na nepravidelné, nerovné či zvislé plochy, ktoré sú spravidla veľmi nákladné v prípade použitia klasických membrán/pásov.

Tekutú gumu si môžete objednať v našom eshope tekutaguma.sk

Tekutá dlažba

Tekutá dlažba je tekutá elastomerná hmota na báze špeciálnych živíc a zmäkčovadiel s vysokou impregnačnou schopnosťou, doplnená špeciálnymi prísadami, ktoré jej prepožičiavajú vynikajúcu odolnosť voči poškodeniam, alebo mechanickému porušeniu.

ALF BL100 vyniká predovšetkým svojou priľnavosťou a odolnosťou nárazom a tlaku. Raz aplikovaná tekutá dlažba nevyžaduje aplikáciu ďalších klasických ochranných systémov, bežne potrebných pri použití klasických foriem utesňovania základov.

ALF BL100 sa skladá zo zmesi PVC, gumy a umelých hmôt, ktoré obsahujú a majú podobu zŕn s rôznorodou granulometriou.

Tekutú dlažbu si môžete objednať v našom eshope tekutaguma.sk

Tekutý plast

Tekutý plast bol špeciálne vyvinutý, aby odolával aj tým najnáročnejším prostrediam. Najunikátnejšou vlastnosťou ALF FLEX FLOOR je schopnosť aplikovania až do teploty -10°C. Táto vlastnosť je jedným z dôvodov, prečo ALF FLEX FLOOR je často uplatňovaný cez zimu vo Veľkej Británii a v chladnejších oblastiach Európy.

Je vodeodolný, elastický 400-500%, vytvrdzujúci na vlhkosti, po zaschnutí nehorľavý, veľmi rýchla polymerizácia.

Tekutý plast si môžete objednať v našom eshope tekutaguma.sk

Tekutá stierka

Hydroizolačná tesniaca stierka odolná voči tlakovej vode. Vodotesný cementový mrazuvzdorný výrobok nanášaný v tekutom stave, so schopnosťou premostenia trhlín pri nízkej teplote (-5 °C) a odolný pri kontakte s chlórovou vodou, druh/trieda CMO1P.

Vytvára plošnú, bezšvovú hydroizolačnú bariéru a je odolný voči bežným čistiacim a dezinfekčným prostriedkom. Ako stierka je odolný proti tlakovej vode, ako náter proti vode oplachovej.

Tekutú stierku si môžete objednať v našom eshope tekutaguma.sk

Tekutý polyuretán

Tekutý polyuretán ALF PU600 je jednozložková tekutá hydroizolačná zmes použiteľná na izoláciu za studena, pre hydroizoláciu a ochranu horizontálnych, vertikálnych alebo zložitých geometrických povrchov.
Produkt neemulguje s vodou a po polymerizácii (s vlhkosťou vzduchu) vytvára homogénnu, kontinuálnu elastomérnu membránu, bez spojov a presahov v celkovej priľnavosti s podkladom.

ALF PU600 je použiteľný na rôzne typy povrchov (betón, cementové potery, tehly, keramické obkladačky, kameniny, živičné membrány, drevo, asfaltové pásy, OSB dosky, MDF dosky atď.)

Tekutý polyuretán si môžete objednať v našom eshope tekutaguma.sk