Výrobca hydroizolačných materiálov ALFEMA

„Tekutá hydroizolácia Alfema“ je hydroizolačný systém prepracovaných postupov a technických riešení s použitím talianskych, kanadských a anglických materiálov, preverené dlhoročnou praxou a množstvom referencií.

Poskytujeme predaj, školenie a distribúciu všetkých našich výrobkov.

Vzhľadom k nevýhodám asfaltových a ostatných lepených pásov, akými sú najmä nedostatočná rozťažnosť a paropriepustnosť, veľká váha a tým i zaťaženie a v neposlednej rade nespočetné množstvo spojov a detailov, ktoré sú vždy najrizikovejším faktorom na ploche, bol vďaka novým technológiám vyvinutý systém ALFEMA, ktorý predchádza vyššie uvedeným problémom, schopný nanášania na ploché i tvarované strechy, vrátane úžľabia s neobmedzenými možnosťami tvarovania na vertikálne prvky.

Uplatnenie nachádza pri opravách a kompletných sanáciách zatekajúcich plochých a šikmých striech, ktoré sú tvorené asfaltovými izolačnými pásmi, modifikovanými asfaltovými pásmi, gumovými či PVC fóliami, trapézovými plechmi či sendvičovými panelmi, ale aj pri tvorbe nových striech, izolácií balkónov a terás, spodných stavieb, bazénov, kúpeľní… Realizujeme ako lokálne opravy, tak aj celkové rekonštrukcie, ktoré naviac môžeme vykonať postupne po napr. ročných etapách. Technologické riešenie Alfema naviac umožňuje opravovať strechy bez nutnosti demontáže existujúcich nefunkčných asfaltových pásov či PVC fólií, čo šetrí náklady.

​Materiál je možné aplikovať na podklady: drevo, betón, plech, asfaltové pásy, šindel, fólie, epdm, polystyrén, PVC, železné konštrukcie, pozinkované materiály, plast, sadrokartón.

Všeobecné použitie materiálu ALFEMA: hydroizolácia strechy, ploché aj šikmé, hydroizolácia balkónov, hydroizolácia terás, hydroizolácia bazénov, hydroizolácia rôznych detailov, hydroizolácia spodnej stavby, hydroizolácia stien a podlahy, hydroizolácia kúpeľní, bazénov, hydroizolácia sprchových kútov, hydroizolácia pivníc atď. Hydroizoláciu môžete použiť na opravu, ale aj na novostavbu.

15-ročné skúsenosti

Značka ALFEMA je celoeurópska značka. Má ochrannú známku platnú pre EÚ.

Tekutá hydroizolácia ALFEMA sa radí k najlepším z tekutých hydroizolačných materiálov na trhu.

Ako prvý v EURÓPE sme vyvinuli produkty:
„TEKUTÁ GUMA“
„TEKUTÝ PLAST“
„TEKUTÁ DLAŽBA“

Viac ako 5.000 realizácií

Navštívte aj ďalšie naše www stránky: